Panele i instalacje fotowoltaiczne Kutno - fotowoltaika

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu w życie profesjonalnych rozwiązań ekologicznych. Zajmujemy się nie tylko montażem instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwach domowych, ale również w większych i mniejszych przedsiębiorstwach, spółdzielniach mieszkaniowych oraz gospodarstwach rolnych. W skład naszych usług wchodzi także instalacja mat działających na podczerwień. Wszystkie nasze prace wykonujemy zgodnie z indywidualnym podejściem do Klientów. Nasza współpraca z Wami zaczyna się od doradztwa, kolejno projektujemy cały system fotowoltaiczny. Ostatnią prostą naszej współpracy jest zakup oraz dostarczenie niezbędnych elementów do wykonania instalacji w jej miejsce, a ostatecznie montaż oraz przyłączenie.

Panele fotowoltaiczne Kutno

Słońce jest darmowym źródłem niewyczerpalnej energii. Musisz mieć zatem świadomość, że fotowoltaika to nie tylko krok w stronę niższych kosztów w przyszłości, ale także tańszego prądu oraz inwestycja w naszą planetę. Ponadto jest to również ukłon w stronę pewnego źródła energii, które będzie nie tylko dla Ciebie, ale także dla następnych pokoleń.

W zakresie naszych usług znajdziesz nie tylko instalację fotowoltaiczną, ale także instalowanie ogrzewania na podczerwień. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie inwestycji, proponujemy profesjonalne doradztwo, projekt instalacji fotowoltaicznej, montaż, serwisowanie oraz wszelką pomoc związaną z uzyskaniem dofinansowania.

Instalacje fotowoltaiczne Kutno - dofinansowania

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko doborem odpowiednich urządzeń, ich zakupem, a także instalacją systemu fotowoltaiki, ale także doradztwem technicznym oraz gwarancjami. Pomożemy Ci również w wyborze odpowiedniego dofinansowania fotowoltaiki. Jego celem jest pokrycie całości lub części poniesionych przez Ciebie kosztów, jakie włożyłeś w zainstalowanie systemu fotowoltaicznego. Każdy z projektów kierowany jest do innej grupy osób, które muszą spełniać inne warunki, aby z niego skorzystać. Programów funkcjonuje na tyle dużo, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Mogą z nich skorzystać zarówno osoby prawne, fizyczne, jak i przedsiębiorcy oraz rolnicy. Najpopularniejsze programy, jakie działały do tej pory to:

  • program Agroenergia,
  • program Czyste powietrze,
  • program Mój prąd, 
  • program Prosument 2,
  • program Energia plus.

Ponadto od stycznia 2019 r. każdy, kto w ubiegłym roku zainstalował w fotowoltaikę może ubiegać się o zwrot części kosztów kwalifikowanych podczas rozliczania PITu. Czyste środowisko to nasz cel. Zapraszamy do kontaktu. 

Skontaktuj się
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu i darmowych konsultacji! Doradcy eMSol dobiorą rozwiązanie dla Twoich potrzeb i zapewnią kompleksową obsługę całej inwestycji.
Kontakt
Centrala
ul. Bierzewicka 32 Budynek Stara Betoniarnia lok 55 I p 09-500 Gostynin
biuro@emsol.com.pl
tel. kom. 607 182 310